Dominator Strong Energy Drink

admin Lipiec 24, 2015 Możliwość komentowania Dominator Strong Energy Drink została wyłączona


siłowniaPreparat znany jako DOMINATOR STRONG ENERGY DRINK to znakomity napój energetyczny dający prawdziwego kopa. Podczas treningów i inne aktywności fizycznej potrzebujesz zwiększonej dawki energii.

Zażywane odżywki pomagają w osiągnięciu zamierzonych celów, jednakże nie są w stanie zapewnić odpowiedniego zwalczenia zmęczenia. Nawet gdy stosujesz odżywki na masę czy odżywki na siłę, to aby w ogóle ćwiczyć i wypracowywać przy ich udziale efekty potrzebujesz odpowiedniej dawki energii. Odżywki białkowe poprzez dużą zawartość wzmacniających protein można wspomagać innymi środkami pobudzającymi.

Jednym z najlepszych na rynku jest DOMINATOR STRONG ENERGY DRINK. Pomoże on nie tylko podczas treningów, ale także w przypadku przemęczenia dniem codziennym w pracy, szkole czy na uczelni. Zniweluje on zmęczenia podczas długiej jazdy samochodem oraz pozwoli dojść do siebie po nieprzespanej nocy. DOMINATOR STRONG ENERGY DRINK posiada dużą zawartość kofeiny, aż 32 mg na 100 ml a jego wartość energetyczna tej proporcji wynosi 49 kcal. Niepolecany jest dla osób chorych na cukrzycę, kobiet w ciąży i karmiących, dzieci oraz wszystkich wrażliwych na działanie kofeiny. Nie należy go także mieszać z alkoholem.

Comments are closed.